Yükleniyor

KONUT SİGORTASI

Konut Sigortası, evinizde oluşacak zararların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumluluklarını da güvence altına alan bir sigorta çeşididir. Sadece konut sahiplerinin değil, kiracıların da yaşadıkları yerde uygulayabileceği bir sigortadır. DASK gibi zorunlu olmamakla birlikte hem evinizi hem eşyanızı uygun limitlerde korumak için tavsiye edilmektedir.

Zorunlu Deprem Sigortası, deprem ve deprem sebebiyle oluşan yer kayması, yangın, infilak ve tsunaminin sebep olacağı maddi zararları karşılamaya yönelik oluşturulan sigorta çeşididir. Ülkemizin riskli bölgede yer almasından dolayı devletimiz tarafından kanuni düzenlemeler ile yaptırılması zorunlu hale getirilmiştir. Zorunlu Deprem Sigortası teminatı, kamu tüzel kişiliğini haiz ve kâr amacı gütmeyen Doğal Afet Sigortaları Kurumu tarafından verilmektedir.

Ortak Alanlar Sigortası; apartman yöneticileri, site yöneticileri, inşaat firmaları ve apartman yönetim firmaları tarafından 634 sayılı Kat Mülkiyet Yasası kapsamında yaptırılması gereken bir sigorta türüdür. Karşı karşıya kalınabilecek risklere karşı ortak yaşam alanındaki tüm sakinleri güvence altına alır.

Bize Ulaşmak Çok Kolay!

Hemen Arayın!

+90 224 221 65 88