Yükleniyor

BİREYSEL SiGORTALAR

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası ile sigortada teminat kapsamında bulunan kritik hastalıklardan birisine yakalanılması halinde poliçede belirtilen limit dahilinde sigortalı kişiye maddi destek güvencesi sağlar.

Özel Sağlık Sigortası, beklenmedik bir hastalık veya kaza durumunda oluşabilecek tedavi masraflarınızın yanı sıra, ihtiyacınız olan her türlü tanı ve tedavi işlerinde ortaya çıkan masrafları poliçede belirlenen limitler kapsamında teminat altına alan sigorta çeşididir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında SGK’nın teminat limitlerini aşan tedavi masraflarının kalan kısmının karşılanmasına imkân veren sigorta türüdür.

Ferdi Kaza Sigortası, kişilerin iradeleri dışında gerçekleşen beklenmedik ve ani bir olay sebebiyle meydana gelen sakatlık ve ölüm riskine karşı maddi teminat güvencesini sunar.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası, yurt dışı seyahatlerin sırasında karşılaşılabilecek beklenmedik sağlık risklerine karşı koruma altına alır.  Sigortalılar, poliçenin kapsamına göre yardım hizmetleri de alabilirler. Bu sağlık sigortasını yaptırmak yurt dışına seyahatlerde vize onayı için ön şarttır. Poliçenin içeriğine göre birçok ek hizmette sunulabilmektedir.

Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu gereğince; Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin yaptırmasının zorunlu olduğu sigorta çeşididir.

Bize Ulaşmak Çok Kolay!

Hemen Arayın!

+90 224 221 65 88